Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A város fejlődéséről

Go down 
+6
Levente017
Lidi
amelisa
nataSa
tibi014
Admin
10 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-11-30, 02:02

Hát erről igazán van mit beszélni! bounce Nagyot változott a város arculata az utobbi években. Van aki szerint szépültünk, van aki szerint nincs igazán átgondolva ez az egész.
A lovarda környékét szerintem remekül felujjították, igaz elég funkciótlan egyenlőre még.
Van egy művelődési központunk, amelyet papagáj-háznak titulál máris a köznyelv, az itteni rendezvények meglehetősen színvonalasnak igérkeznek, habár véleményem szerint meglehetősen egysíkuak, és nem is igazán látogatottak (volt egyálltalán már igazi telt ház?)
Van egy korházunk, ami szép, új és modern, csak senki nem tudja mi is lesz vele.
A városkép változik.
Ki mit gondol előnyére - hátrányára?
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-02, 21:22

Hali.
Sztem Kisbér az elmúlt években szépen fejlődött, igaz, ez csak a központra érvényes. De szerintem nem elég átgondolt, kicsit úgy néz ki a dolog, mint ha arra törekednének, hogy Kisbér "nagyobb" helynek tünjön, mint ami. Például a Művelődési központ, terveztek egy impozáns, feltűnő épületet ami nincs kihasználva. Azt el kell ismerni, hogy a lovarda és környéke szép lett, de ott is a parkolóval igen nagy túlzásba estek, és még az is ide tartozik, hogy a lovarda körüli közvilágítás nevetséges, nagyon ritkán (szinte soha) fordul elő az, hogy minden lámpa világít. Vagy az utcai lámpák világítanak, vagy a lovarda "fényei".
Remélem a témában több hozzá szólás is lesz:D
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-03, 06:51

Számomra is csak az átgondolatlansággal van gond. Külön - külön személy szerint a műv központ és a lovarda is tetszik példáúl, de egy egy ilyen színes - futurisztikus épület és a mondjuk a monarchikus nosztalgikus épületkomplexum egy ilyen kisvároson belül, pláne egymáshos ilyen közel, hát minden csak nem harmónikus. Egyszerre akartak modernek és hagyományörzők lenni, ami végül is lehetséges, csak nem így. tény, hogy a főutcának volt egy kialakult koncepciója, amit totálisan leromboltak az új műv házzal. Szép, de egyszerüen nem illik oda.
Bár a lovarda körüli világítás nekem spec nagyon tetszik. Már ha éppen működik minden, amire mostanában kevésszer volt példa.
Ami nagyon hiányzik, az a park rekonstrukciója. Ráférne. Igy most nagyon ocsmány, pedig a legkedveltebb sétállóhely lehetne a városban.
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-03, 10:37

Nekem semmi bajom a műv. ház kinézetével, bár sokak szerint nem illik a képbe. Én mindenesetre örülök, hogy legalább van 1 épület, ami megtöri az amúgy uncsi, megszokott régies városképet és végre nem SÁRGA:D
Itt-ott azért elkélne még az újítás. A "buszpályaudvar"(nem egészen úgy néz ki) újításának pl mikor akarnak nekiállni??? Mert kb. 6 éve készül már. Jó lenne ha a széchenyi utca mintájára a kossuth ill. egy darabig a komáromi utca is elkészülhetne. A katolikus templomot minél előbb rendbe kellene hozni, az áruház meg úgy gáz ahogy van, főleg azzal a répaszínnel. A parkra is ráférne egy kis tuning, ahogy az előttem szóló írta, de ezen a helyen mindent tönkretesznek. Ja, és tehetnének 50 méterenként szemeteseket, úgy talán csökkenne a szemét mennyisége is. Na úgy sztem ezek a főbb dolgok és hol vannak még a mellékutcák....Very Happy
Vissza az elejére Go down
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-03, 18:17

Szerintem az is ide tartozik, hogy a szép, új korházunkba elég érdekesen lehet bejutni. Smile Ugyanis a főbejáratot egyszerűen bezárták, mert kimegy a meleg.
Azt értem, hogy spórolni kell, de ez egyszerűen nevetséges és primitív megoldás. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-03, 21:05

tibi014 írta:
Szerintem az is ide tartozik, hogy a szép, új korházunkba elég érdekesen lehet bejutni. Smile Ugyanis a főbejáratot egyszerűen bezárták, mert kimegy a meleg.
Azt értem, hogy spórolni kell, de ez egyszerűen nevetséges és primitív megoldás. Evil or Very Mad
Ha ez tényleg igy van, akkor gáz. És ha nem a főbejáraton, akkor hogyan? cyclops

amelisa egyetértek. Kukák, hogy nincsnek kukák (ez xaR volt big sorry) ez nekem is nagy szívfájdalmam. Ugyan ez nem magyarázza szemetelést (én inkább viszem egy kicsit a szemetet a legközelebbi kukáig) de azért eléggé morgós vagyok én is, amikor pl a lovardától a széchenyi utcáig kell vinnem valami szemetet, hogy kidobhassam. A korháznál is van kemény egy kuka az egész útszakaszon. Pedig szerintem ez aztán igazán nem lenne akkor nagy összeg egy 50 szemetest telepiteni a városba.
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Lidi




Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Tartozkodási Hely : Császár (H)
Registration date : 2007. Dec. 03.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-03, 22:13

a régi városháza jobban beleillet a képbe...
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-03, 23:51

Még jó, hogy nem kell gyakran látogatnom a kórházat, de ez tényleg elég érdekes lehet. Gondolom akkor a szakrendelők felől lehet bejutni. Visszatérve a szemetesekre: az egy dolog hogy kevés van, de azok is milyenek már?? Beledobok vmit és kiesik az oldalán. Nevetséges. Meg a biciklitárolók is. Gratulálok a megvásárlójának, keresztbe lógnak ki a járdára a bringák:D Az utcabútoraink közül egyedül a padok néznek ki normálisan.
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-04, 18:14

Na igen a padok tényleg szépek. És a kandelláberek is nagyon hangulatosak szerintem. A kukákat amennyire észrevettem már cserélgetik olyanra amiben meg is marad a szemét. alakul ez, tehát elöbb -utóbb rájönnek saját hibáikra (hülyeségeikre) persze addig az ember meg morog.
Persze nem tudom, hogy van ez törvényileg, de én a szemetelőket azonnal helyszíni birságban részesíteném. Egyből elmenne a kedvük.
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-04, 22:44

Őszintén szólva nekem csak a főutca (fénysorompótóé a ,műv.házig), a kórház környék és a lovarda környéke tetszik nagyon. Amúgy amikor leégett a lovarda elmentem segíteni ismerősökkel leszedni a gerendákat és amikor a tetőn voltunk a betonba belevolt vésve egy tök régi dátum (185*-valamennyi volt), és tök jó érzés volt ott lenni... Örülök hogy nem ment tönkre teljesen a tetőszerkezet, mert a főgerenda is muzeális...
Ez nem naon tartozik ide, de legyen itt egy kis élet !!! Embarassed Very Happy
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-05, 06:39

Levenete017 mesélj már egy kicsit erről a lovarda leégésről... Aztóta sem tudok róla semmit, csak hogy kigyulladt, megjavították. Mi lobbant lángra és miért?
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-05, 08:46

nataSa írta:
Levenete017 mesélj már egy kicsit erről a lovarda leégésről... Aztóta sem tudok róla semmit, csak hogy kigyulladt, megjavították. Mi lobbant lángra és miért?


Itt minden lényeges infó megvan: http://www.origo.hu/itthon/20060905leegett.html
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-05, 18:19

Sad
Hát ennyit én is tudtam. Engem az érdekelne, hogy a fenébe gyulladhatott meg, Nem tartoták be az előírásokat?(nyilván) Meg hát ezt sem tudom lett-e valami következménye az ügynek.
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-05, 21:01

Azt én se tudom... Nem lehetett róla hallani semmi mást ugyhogy megoldották sztem egymás között... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-06, 22:09

Hm, kicsit kifulladt a téma... Smile
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-06, 22:23

Admin írta:
Hm, kicsit kifulladt a téma... Smile
Ja, kezd megállni az élet (itt is) ...Sad
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-07, 00:28

Levente017 írta:
Admin írta:
Hm, kicsit kifulladt a téma... Smile
Ja, kezd megállni az élet (itt is) ...Sad

Én sem tudom mire vélni az érdektelenséget... Smile Ha a forum hibája, szeretném tudni mi az...
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-07, 17:07

Lehet hogy már mindent megbeszéltünk Kisbérről...Very Happy
Vissza az elejére Go down
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-07, 17:58

Van 1 új hírem a kisbéri korházról Smile
Ha jól tudom a diabetológia is megszünik decemberben.
Tehát, ajtokat becsukjuk mert kimegy a meleg, szakrendelések szépen lassan megszünnek, hiszen az ortopédia sincs már ha jol tudom.
Ja, és most mindenki a szakrendelő felől tud csak bemenni, és az elég gáz, hogy a mentők és a betegszállítok nem férnek oda a vejárathoz, mert egyszerűen nincs hely!! Nem értem, hogy lehet egy intézményt ilyen felelőtlenül "igazgatni"!No
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-08, 00:32

A többi intézményünk sem dicsekedhet túl jó vezetőkkel....
Mindent annyira frankón el tudnak intézni:D
Vissza az elejére Go down
Pende

Pende


Férfi
Hozzászólások száma : 96
Age : 65
Tartozkodási Hely : Hánta
Registration date : 2007. Nov. 25.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-12, 00:48

Vissza az elejére Go down
http://www.paci.hu/forum/index.php?showtopic=6568
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-19, 13:22

Nem is tudom. reális ez? Van rá kereslet? Vagy ez is felépül, szép lesz aztán meg majd ott áll kihasználatlanul...
Bár a parkot épp ideje rendbetenni, ez tény...
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-19, 15:00

Hát ja... Szerintem 150 férőhelyes szálloda csődbemenne elég hamar. Ázsiai betegségmegelőző sztem ez sem életképes Kisbéren. (aki nem akar beteg lenni az egyen sok hagymát...Very Happy ) Régi szakrendelőbe tervezettek nem rosszak, de a "víz a vízben" : mi az hogy medencék úsznának a tóban??? Lebegnének, vagy mi? Úgyis elsüllyed, vagy a szél besodor a tó közepére, aztán szél csend lesz, akkor? Akkor alapítunk egy Kisbéri Vizimentők Szövetségét? Very Happy
De a parkot tényleg megcsinálhatnák...
Vissza az elejére Go down
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-23, 19:08

Kisbérre sztem ez igazán jellemző, mindig előrukkolnak egy olyan elképzeléssel, ami nagyon látványos , azzal nem is foglalkozva,hogy mire lene a városnak igazán szüksége. Ez a tipikus képmutatás Smile
A városvezetést meg kéne ismertetni 1-2 stratégiai játékkal, hátha fejlődnének valamit, vagy ha nem is, akkor ott kiélhetnék nagyzolási hajlamukat.
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2007-12-27, 02:08

Bábolnán is akkortájt végeztek próbafúrást. Volt azóta majd" 30évük megcsinálni, meg ott is+itt is. Lett belőle vmi??? Miért csak most jut eszükbe???
Ez az egész sztem abszurd. Inkább csinálják meg a buszvéget. Vagy még pár utcát, az talán értelmesebb lenne, mint egy betegségmegelőző, és meditációs pálya
Vissza az elejére Go down
orizatriznyak




Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2007. Nov. 29.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2008-01-22, 19:48

Van egy hírem ami szerintem ide tartozik! Igaz, inkább a visszafejlődésről szól.
Bezárták a kisbéri szeméttelepet. Hogy hová viszik most a szemetet, az számomra rejtély.
Érdekes a dologban, hogy ha jól emlékszem, a 90-es évek elején nyílt meg a telep, és úgy rémlik, nem 17 évre tervezték az üzemeltetést, hanem 30-40 évre. Mi lehet az oka hogy bezárták? Hová viszik most a szemetet? Mennyibe fog ez nekünk kerülni?
Tudja valaki a választ?
oriz
Vissza az elejére Go down
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2008-01-23, 19:10

Én most hallom először,hogy bezárták a szeméttelepet. Hogy is fogalmazzak...
Meglepő Smile Végülis ha azt nézzük Kisbér is komly településnek mondható, de ha még hozzá vesszük a környező településeket akkor bizony elég komoly szemét "marad a nyakunkon" és gondolom ha messzebb kell szállítani a szemetet akkor azt mi fogjuk megfizetni.
Tehát meginnt rosszul jártunk... Úgylátszik hozzá kell szokni
Vissza az elejére Go down
mry




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Nov. 30.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2008-01-23, 21:30

orizatriznyak írta:
Van egy hírem ami szerintem ide tartozik! Igaz, inkább a visszafejlődésről szól.
Bezárták a kisbéri szeméttelepet. Hogy hová viszik most a szemetet, az számomra rejtély.
Érdekes a dologban, hogy ha jól emlékszem, a 90-es évek elején nyílt meg a telep, és úgy rémlik, nem 17 évre tervezték az üzemeltetést, hanem 30-40 évre. Mi lehet az oka hogy bezárták? Hová viszik most a szemetet? Mennyibe fog ez nekünk kerülni?
Tudja valaki a választ?
oriz
Úgy bizony! Bezáratták a KISBÉRI Szeméttelepet! Köszönhető a "JÓ" Város vezetésnek! Jelenleg egy Tatabányai AVE nevű cég szállitja a szemetet. TATABÁNYÁRA!!! Vajon mennyiért???
Ja,egyébként a Kisbéri szeméttelepet anno 50 évre tervezték!
Ennyit Kisbér fejlődéséről!
Vissza az elejére Go down
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2008-01-28, 15:35

1991-ben a jó öreg Költségvetési Üzemben dolgoztam, a szeméttelepet mi csináltuk. Úgy rémlik, 17 éve modernnek számított, legalább 30 évre tervezték. Hatalmas nagy területen fekszik, aligha telhetett meg. Egyedül a környék nem volt túl szívderítő, közel a dögkút, meg a "C kolónia", ahogy azt a KVÜ-ben nevezték. Kihúztunk egy nap kb 200 méter drótkerítést, másnapra jó része hiányzott... Persze egy szeméttelep nem lehet a város központjában, és a réginél sokkal jobb helyen van az biztos. De hogy miért zárták be?Question Idea Mit tippeltek kapunk rá választ?
vagtam
Vissza az elejére Go down
mry




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Nov. 30.

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2008-01-29, 19:48

vagtam írta:
1991-ben a jó öreg Költségvetési Üzemben dolgoztam, a szeméttelepet mi csináltuk. Úgy rémlik, 17 éve modernnek számított, legalább 30 évre tervezték. Hatalmas nagy területen fekszik, aligha telhetett meg. Egyedül a környék nem volt túl szívderítő, közel a dögkút, meg a "C kolónia", ahogy azt a KVÜ-ben nevezték. Kihúztunk egy nap kb 200 méter drótkerítést, másnapra jó része hiányzott... Persze egy szeméttelep nem lehet a város központjában, és a réginél sokkal jobb helyen van az biztos. De hogy miért zárták be?Question Idea Mit tippeltek kapunk rá választ?
vagtam
Én amennyire tudom,
be záratták! Mert nem felelt meg a minimum követelményeknek! A hulladék nem volt le foldelve,és a keritésen kivül belül vizelvezető árkot kellett volna kialakitani! Amire az önkormányzat nem adott pénzt! Ha ezt megcsinálták volna,akkor 2009.decemberig gond nélkül üzemelhetett volna tovább!
Vissza az elejére Go down
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime2008-08-31, 16:29

"A város fejlődésésről", ha akarnék sem tudnék írni semmit. Hogyan fejlődne a város normális vezetés, pénz, akarás nélkül??? (a pénzről meg annyit, a pénz nagy része zsebekben köt ki sztem)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A város fejlődéséről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város fejlődéséről   A város fejlődéséről Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A város fejlődéséről
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Kisbérről-
Ugrás: