Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Melyik internetszolgáltatóval szerződtél?

Go down 
2 posters

Melyik internetszolgáltatót használod ha netezel?
T-Online
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_lcap0%Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
T-Com (56kbit/s)
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_lcap0%Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Neophone
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_lcap0%Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Helyi kábelszolgáltató
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_lcap0%Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
UPC
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_lcap20%Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Vivanet
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_lcap80%Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_rcap
 80% [ 4 ]
Diginet
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_lcap0%Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Egyéb szolgáltató (ezt kérném részletezni!)
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_lcap0%Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 5
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Empty
TémanyitásTárgy: Melyik internetszolgáltatóval szerződtél?   Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Icon_minitime2008-04-14, 15:58

Nettel kapcsolatos lesz a heti meg a jövő heti kérdésem is.
Volt egy vitánk natasával a képekkel kapcsolatban még a másik fórumon. Ő azt állította - én meg nem nagyon hittem el neki - hogy nagyon sokan még ma is az 56kbit/sec-es modemmel neteznek. Ha ez így van - és remélem ez a héten ki is derül - akkor valóban nem sok értelme van képeket illsztgetni a mondanivalóhoz, mert percekbe kerül mire betölti a gép.
Én azonban remélem hogy ez nem így van. Szóval a kérdésem az, ki melyik szolgáltatót részesíti előnyben ha netről van szó?
Tamás
Vissza az elejére Go down
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik internetszolgáltatóval szerződtél?   Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Icon_minitime2008-04-15, 01:04

Nekem VIVANET van.
Dícsérni annyira nem tudom, ám van tőle rosszabb is amint hallottam. queen
Vissza az elejére Go down
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik internetszolgáltatóval szerződtél?   Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Icon_minitime2008-04-16, 21:47

Kriszta74 írta:
Nekem VIVANET van.
Dícsérni annyira nem tudom, ám van tőle rosszabb is amint hallottam. queen
Kedves Kriszta!
A T-Onlineról tudnék mesélni (rosszakat)! Főleg akkor csalódtam bennük nagyot amikor elromlott a modemem, és hetekbe került mire kicserélték! Természetesen a havidíjat fizetnem kellett, csak éppen hol tudtam netezni, hol pedig nem. A UPC-vel eddig semmi gondom. Tudom hogy ez helyhez kötött - Kisbéren talán nem is lehet csak routerrel - de ha van lehetőség átállni rá, akkor ajánlani tuom!
A T-Com-os dial up-ot is próbáltam. A lehetőségeihez képest nem volt rossz, de azért 56 kbit/sec az mégiscsak harmincada annak, mint amennyivel most megy a net nálam....
Üdv
Tamás
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik internetszolgáltatóval szerződtél?   Melyik internetszolgáltatóval szerződtél? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Melyik internetszolgáltatóval szerződtél?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Heti szavazás-
Ugrás: